Daňová evidence

Daňová evidence je dle novely zákona č. 563/1991 Sb. o účetnictví novým názvem pro tehdejší jednoduché účetnictví. Tato služba je vhodná pro menší a začínající podnikatele.
Obecně je vždy výhodnější vést daňovou evidenci dokud to lze, neboť výdaje na daních a účetnictví jsou v tomto případě nižší. Rádi vám nabídneme pro Vás to nejvýhodnější řešení. Zda vést daňovou evidenci, nebo účetnictví. I zda být plátcem DPH, či nikoli. Od skutečnosti, zda jste plátce nebo neplátce DPH, se totiž odvíjí i další skutečnosti daňové evidence.

Daňová evidence (dříve jednoduché účetnictví) zahrnuje

Služba vedení daňové evidence, neboli jednoduché účetnictví zahrnuje všechny úkony s tím spojené, včetně kontroly daňové evidence, zpětného zpracování daňové evidence a dalších služeb na základě požadavků klienta.

Ušetřete čas s účetní kurýrní službou

Každý podnikatel chce pochopitelně co nejefektivněji využít svůj čas. Ten se vám Levnedane.cz snaží maximálně ušetřit. S využitím naší účetní kurýrní služby nemusíte ztrácet čas a peníze předáváním podkladů ke zpracování účetnictví. Jednoduše si pro podklady přijede účetní kurýr až k vám! Podklady tak budou doručeny do kanceláře v rekordním čase a navíc kurýr dohlédne na jejich úplnost.

Rychlý kontakt

Jméno (název firmy):
Email*:
Text zprávy*: