Mzdové účetnictví a personální agenda

Postaráme se o veškeré záležitosti v oblasti mzdového účetnictví a personální agendy. Kromě pravidelného zpracovávání měsíčních mezd, odvodů sociálního a zdravotního pojištění vypracujeme také roční zůčtování daně zaměstnanců a vyúčtování záloh na daně ze závislé činnosti.

Samozřejmostí je zastupování na všech úřadech s mzdovým účetnictvím spojených. Nemusíte se proto dále starat o odevzdání přehledů zdravotní pojišťovně a správě sociálního zabezpečení, stejně tak o samotné přihlašování a odhlašování zaměstnanců k zdravotnímu a sociálnímu pojištění.

Mzdové účetnictví a personální agenda komplexně

Abychom vám mohli nabídnout komplexní zpracování mzdového účetnictví, připravíme pro vás i sepsání pracovních smluv a podkladů pro ukončení pracovního poměru. Díky tomu nebudete mít s mzdovým účetnictvím a personalní agendou sebemenší problémy.
Vyhovíme i jakýmkoli dalším požadavkům klienta v oblasti mezd a personalistiky.

Mzdové účetnictví jako možnost zisku

Nevěříte, že se dá na mzdovém účetnictví vydělat? Pomůžeme vám dosáhnout na státní dotace v oblasti personální činnosti. O státní dotace se zajímáme v širším záběru a víme, jak dosáhnout toho, aby právě vaše firma získala vysoké šance na získání dotaci na zaměstnance.

Rychlý kontakt

Jméno (název firmy):
Email*:
Text zprávy*: