Vedení účetnictví

Vedení účetnictví je dle novely zákona č. 563/1991 Sb. o účetnictví novým názvem pro tehdejší podvojné účetnictví. Tato služba je určena pro již zavedené firmy, které mají povinnost vést účetnictví. Vedení účetnictví je mnohem složitější než jednoduchá daňová evidence, proto vyžaduje zkušenosti a pečlivý přístup. Pokud je účetnictví vedeno již od založení společnosti šikovně dají se na vedení účetnictví uštřit částečné náklady.

Svěřte vedení účetnictví do našich rukou

Nejlepší řešení pro obchodní společnosti je svěřit veškeré své účetní a daňové záležitosti jedné profesionální účetní firmě, která má pak díky kompletní správě větší přehled a volné ruce ve snaze ušetřit vám peníze.
Napište nám svá přání a požadavky pomocí rychlého kontaktního formuláře a my vám na oplátku věnujeme bezplatnou konzultační schůzku ohledně zpracování vašeho účetnictví.

Účetní kurýrní služba

Při spolupráci s externí účetní firmou mohou nastat problémy při předávání podkladů ke zpracování vedení účetnictví. Oboustraně to firmy okrádá o čas, který se dá jinak efektivně využít. Levnedane.cz přicházejí s novým řešením! Pro veškeré účetní a daňové podklady si přijede naše účetní kurýrní služba. Kurýr nejen účetnictví doveze do kanceláře ke zpracování v rekordním čase a tím ušetří čas zbytečné strávený na předávacích schůzkách, ale navíc je zaučený v účetnictví, tudíž ohlídá, aby byly podklady kompletní a bezchybné.

Rychlý kontakt

Jméno (název firmy):
Email*:
Text zprávy*: