Zpracování daní

Zpracování daní a daňových přiznání je jedna z nejfrekventovanějších a nejdůležitějších účetních služeb. Odevzdání daňových přiznání se netýká pouze podnikatelů, ale i ostatních občanů, kteří např. obchodují s nemovitostí a potřebují vypracovat daňové přiznání pro daň z nemovitosti, nebo z převodu nemovitosti.

Zpracování daní zahrnuje

Správné a včasné odevzdání daňového přiznání je jednou ze základních potřeb pro úspěšné podnikání. Nezapomeňte proto na zpracování daní včas (využijte daňový kalendář) a dbejte na kvalitu a bezchybnost, kterou vám může zaručit jedině zkušená účetní firma, nebo samostatná účetní zaměřená na zpracování daní a účetnictví. Zpracování daňových přiznání zarnuje:

- Daně z příjmů
- Přiznání k dani silniční
- Daně z přidané hodnoty
- Daň z nemovitosti
- Daň z převodu nemovitosti
- Přiznání k dani darovací
- Přiznání k dani dědické
- Přiznání k dani ze závislé činnosti a funkčních požitků

Samozřejmostí je účetní a daňové poradenství. Navrhneme nejvýhodnější řešení pro vaší firmu tak, abyste např. na daních z příjmů jednoduše ušetřili.

Jste zaměstnanec? Víte, že můžete na daních ušetřit?

Přiznání k dani ze závislé činnosti a funkčních požitků je záležitost, na které můžete jako zaměstnanec ušetřit až několik tisíc korun ročně. Váš zaměstnavatel si často příliš neláme hlavu s tím, kolik máte dětí, nebo zda máte v rodině zdravotně postiženého člena. Přitom díky tomu můžete získat značné bonusy a úlevy na dani. Levnedane.cz vám pomohou sestavit daňová přiznání a získat zpět bonusy, které vám právem náleží.

Rychlý kontakt

Jméno (název firmy):
Email*:
Text zprávy*: