Účetnictví a daně zpracováváme již 15 let

Firma Levnédaně vznikla v roce 1994. Z počátku byly její hlavní skupinou zákazníků zejména fyzické osoby. Za tuto dobu si firma získala dobré vztahy s úřady a potřebné zkušennosti, které z nás postupem času udělaly odborníky na tuto účetní oblast.

Proč učetnictví s Levnédaně.cz?

Výhodou našich služeb je dlouholetou praxí získaná schopnost snížit vaše daňové výdaje na minimum. Analýzou stavu vašeho podnikání navrhneme co nejefektivnější plán vedení účetnictví a zpracování daní.

Podvojné účetnictví

Zároveň s tím se od roku 1995 zabýváme zpracováním účetnictví a daní pro právnické osoby, zejména pak pro společnosti S.R.O. Díky těmto zkušenostem vám nyní můžeme poskytnout prvotřídní a spolehlivé služby v oblasti podvojného účetnictví a mzdové a personální agendy.

Zastupování na úřadech

Od roku 2004 poskytujeme daňové poradenství a konzultace ohledně úvěrů a leasingu. Všem svým klientům nabízíme zastupování na úřadech a při kontrolách, kde můžeme uplatnit své efektivní metody, jak s těmito institucemi jednat a v neposlední řadě vám tím ušetříme hodně času.

Další rozšíření účetních služeb

Jelikož našima rukama prošlo již velké množství firem a některé z nich byly pod naší správou daní a účetnictví od samotného založení, víme, že správné založení ŽL, nebo obchodní společnosti napomáhá v budoucnu k dalšímu rozvoji. Zajišťujeme založení ŽL a obchodních společností i se všemi výdaji s tím spojenými.

Účetní kurýrní služba

Naše spolehlivá kurýrní služba vyzvedne veškeré doklady a ostatní účetní materiály na vámi smluveném místě v některém z těchto krajů:

- Praha
- Královehradecký
- Středočeský
- Liberecký
- Pardubický
- Ústecký

zásilková účetní služba Levnedane.cz

Stačí zavolat, nebo využít náš kontaktní formulář